Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

“Top Gear” – nowy sezon już niebawem

Top Gear to niezwykle popularny na całym świecie program motoryzacyjny, nowa dawka już niebawem.
Top Gear Series 29

Brytyjski “Top Gear” to jeden z najpopularniejszych programów motoryzacyjnych na świecie. BBC ogłosiło, że już niebawem, 23 października o godzinie 22:30 na kanale BBC Brit wystartuje nowy sezon, to już 29. edycja tego motoryzacyjnego show. Czego możemy się spodziewać?

Top Gear
Ściana śmierci i wraki? Na pewno to bardzo “bezpieczne” (fot. BBC)

Trójka prezenterów, Andrew (Freddy) Flintoff, Paddy McGuinness i Chris Harris będzie ponownie testować zarówno najnowocześniejsze supersportowe auta, cenione klasyki, ale też czas antenowy poświęcono samochodom, które uznane zostały przez ubezpieczycieli za kompletne wraki (objęte szkodą całkowitą). Właśnie w pojazdach tej ostatniej “klasy” trzej Brytyjczycy zmierzą się z wielką “ścianą śmierci”.

Top Gear
Auta z wypożyczalni przejdą w nowym sezonie Top Gear dość… ekstremalne “testy” (fot. BBC)

Co potrafią auta z wakacyjnych wypożyczalni? Czy na przykład potrafią… zjechać ze stoku narciarskiego? Tego właśnie będziemy szansę się dowiedzieć w najnowszym, dwudziestym dziewiątym już sezonie popularnego brytyjskiego, motoryzacyjnego show.

Top Gear
Nieszablonowe auta zawsze pojawiały się w Top Gear. W nowym sezonie zobaczymy taką oto “lodziarnię” (fot. BBC)

Pokazaną na powyższym zdjęciu “lodziarnię” na potężnych kołach także zobaczymy w najnowszym sezonie Top Gear. Istotna ciekawostka – to auto jest w pełni elektryczne.

“Testy” w Top Gear zawsze były “dziwne” (fot. BBC)

Szybkie auto i przyczepiony na dachu człowiek z pluszakiem w rękach? Co może pójść nie tak? Sądzimy, że najlepiej na tym wszystkim wyjdzie pluszak. Czy tak będzie? Odpowiedź w nowym sezonie Top Gear.

Jaguar XJ220 – piękne auto, niestety, częściowo zasłonięte przez Flintoffa (fot. BBC)

W najnowszym sezonie nie zabraknie najpiękniejszych klasyków motoryzacji, jak choćby wspaniały Jaguar XJ220 widoczny na powyższym zdjęciu niestety częściowo przesłonięty przez jakiegoś typa 😉 Mamy jednak nadzieję, że w nowym sezonie Top Gear kadry uchwycą takie piękne auta bez wątpliwych ozdób.

Top Gear
Top Gear nie byłby tak lubianym programem, gdyby nie ekstremalne testy torowe (fot BBC)

W nowym sezonie Top Gear nie zabranie także testów torowych, prowadzić będzie oczywiście Stig, jak i sami prezenterzy. Jak widać na powyższym zdjęciu nie zapomniano o elektromobilności, która wcale nie musi być nudna, wręcz przeciwnie – może dostarczyć naprawdę ekstremalnych wrażeń.

Niezależnie od tego, kto prowadził dany sezon Top Gear, tak naprawdę chodziło w tym programie zawsze o jedno – wyjątkowe samochody (fot. BBC)

Ludzie się zmieniają, ale wyjątkowe auta pozostają… wyjątkowe. Przypominamy – nowy, 29. sezon Top Gear rozpoczyna się już 23 października i godzinie 22:30 na kanale BBC Brit. Będzie oglądane.

Total
2
Shares