Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Warszawscy policjanci odzyskali skradzione BMW w jeden dzień

Polska Policja, jeśli chce, potrafi działać niezwykle sprawnie. W opisywanej sytuacji wystarczyło kilkanaście godzin od zgłoszenia kradzieży, żeby działania policjantów z warszawskiego Śródmieścia zakończyły się sukcesem.

policjanci schwytali złodziei
Policjanci schwytali złodziei samochodów (fot. policja.pl)

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy w wieku 25 i 31 lat podejrzanych o kradzież auta marki BMW wartego prawie 100 000 złotych z parkingu centrum handlowego w Warszawie. Na szczęście samochód nie został rozebrany na części ani nie wyjechał za wschodnią granicę, tylko czekał spokojnie na dalszy rozwój akcji na terenie posesji znajdującej się w powiecie wyszkowskim. Policjanci odzyskali skradzione auto w stanie nienaruszonym, a w bagażniku pojazdu, którym poruszali się złodzieje dodatkowe, skradzione “fanty”: 3 radia samochodowe, kamerę samochodową oraz kluczyki od innych pojazdów. Za popełnione przestępstwa obu zatrzymanym grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty, do których się przyznali, a na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ, sąd podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu obu mężczyzn na okres 3 miesięcy.

Total
0
Shares