Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Youtuber pomaga powodzianom pożyczonym Audi RS6. Firma nie jest zadowolona

Youtuber Misza Charoudin wybrał się użyczonym przez dział PR Audi modelem RS6 Avant, żeby przewieźć niezbędne zapasy dla osób z zalanych obszarów wokół niemieckiego toru Nurburgring i pokazał to w swoim materiale na YT.

Jakie jest Audi RS6?

Choć trudno to sobie wyobrazić, to dział prasowy Audi jest niezadowolony z tego przekazu, w którym brał udział ich samochód. Audi przesłało do youtubera maila z informacją, że nie taka była idea testu.

Misza Chaorudin zwrócił auto w idealnym stanie, jednocześnie przepraszając  i argumentując to tym, że jego własny samochód został zniszczony przez powódź, a podczas testu nigdy nie naraził pożyczonego auta na niepotrzebne ryzyko.

Screen z materiału (źródło: Youtube)

W materiale twórca mówi też bardziej zwyczajne rzeczy o samochodzie, podkreśla kilka jego cech, mówi o komforcie, jaki oferuje ten samochód, cechach praktycznych i oczywiście dobrej zabawie, jaką ma RS6 Avant. Naszym zdaniem trudno sobie wyobrazić bardziej pozytywny przekaz, w jakim mógłby znaleźć się ten samochód. Czy lepsze są materiały pokazujące jazdę 300 km/h?

Total
0
Shares