Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Auta elektryczne to nowość? Nie dla Nissana, który świętuje 10 lat na rynku

Nissan
Nissan LEAF 10 (fot. Nissan)

Z okazji 10-lecia niezwykle premiery rynkowej pierwszego na świecie produkowanego seryjnie samochodu elektrycznego, Nissan wprowadza w Europie wersję specjalną – Nissana LEAF10. Jaki jest LEAF? Nasz test znajdziecie TUTAJ.

Nissan
Nissan LEAF 10 (fot. Nissan)

Wersja LEAF10, będzie dostępna w salonach sprzedaży w Europie w lutym i otrzyma nowy kolor nadwozia. Dodatkowo LEAF10 będzie standardowo oferowany z dwukolorowym nadwoziem. LEAF10 będzie dostępny z nowymi, inteligentnymi usługami oraz pokładowym hotspotem Wi-Fi (usługa planowana na drugą połowę 2021 roku). Ponadto wersja ta wyposażona jest w standardzie w system e-Pedal, 8” ekran dotykowy z obsługą systemów Apple Carplay i Android Auto czy system kamer 360°.

Nissan
LEAF 10 (fot. Nissan)

Nissan LEAF10

Wersję specjalną zdobią wzory Kumiko, które pojawiają się na bocznych lusterkach, linii dachu i klapie bagażnika. Motywy graficzne komponują się z eleganckim emblematem LEAF10, umieszczonym na tylnym słupku. Klienci mogą wybrać jeden z trzech dostępnych dotychczas odcieni lakieru nadwozia, standardowo zestawiony z czarnym dachem: czerwony Magnetic, niebieski Topaze lub biały Lunar. Nowością w gamie jest szary lakier Ceramic, który debiutuje na rynku wraz z wersją limitowaną LEAF10, również w zestawieniu z czarnym dachem.

Nissan
LEAF 10 (fot. Nissan)

Ile to kosztuje?

Ceny elektrycznego auta z limitowanej serii LEAF10 zaczynają się od 145 500 zł. Model ten pojawi się w salonach sprzedaży już w lutym tego roku i dostępny będzie w wersjach zarówno z akumulatorem o pojemności 40 kWh, jak i 62 kWh. Nissan przygotował pakiet finansowania w leasingu dla firm obejmujący gwarancję bazową z rozszerzeniem do 5 lat lub 100 tys. km (gwarancja na pojemność akumulatora się nie zmienia i wynosi 8 lat lub 160 tys. km) oraz pakiet przeglądów okresowych na 5 lat.

Nissan
LEAF 10 (fot. Nissan)
Total
0
Shares