Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Bentley Mulliner Batur debiutuje na Chantilly Arts & Elegance Richard Mille

fot. Bentley press

Bentley wraz ze swoim popisowym modelem Mulliner Batur, wyprodukowanym w zaledwie 18 egzemplarzach wziął udział w wydarzeniu Chantilly Arts & Elegance Richard Mille na terenach zabytkowego Château de Chantilly we Francji.

Bentley x Balmain
Na Chantilly Arts & Elegance Richard Mille Bentley zaprezentował się razem z domem mody Balmain (fot. Bentley press)

Na szóstej edycji tej imprezy Betley połączył swoje siły z domem mody Balmain, a samochód był otoczony modelami i modelkami ubranymi w garnitury lusksusowej, francuskiej marki.

Bentley R-Type Continental
Bentleya R-Type Continental z 1953 roku (fot. Bentley press)

Aby uczcić 70. rocznicę modelu Continental Oprócz Bentleya Mullinera Batur, zaprezentowano Bentleya R-Type Continental z 1953 roku w kolorze kości słoniowej i z czerwonym wnętrzem. Ten samochód z 6-cylindrowym silnikiem o pojemności 4,6 litra na dwóch gaźnikach wciąż jest w doskonałym stanie wizualnym i mechanicznym. Innym ciekawym autem z firmowej kolekcji Bentleya był czarny S1 Continental z 1958 roku, wyposażony z silnik 4,9 litra, który zestawiono z najnowszym Bentleyem Flying Spur Hybrid.

Bentley Mulliner Batur 6.0 W12
Bentley Mulliner Batur 6.0 W12 (fot. Bentley press)

Przypominamy, że Bentley Mulliner Batur to superekskluzywna odmiana modelu wyposażona w 6-litrowy silnik W12 o mocy 740 KM i momencie obrotowym 1000 Nm. Poza ogromnym zaawansowaniem technologicznym klienci podczas konfiguracji mogli zdecydować się na elementy wykończenia wnętrza z tytanu, złota, czy włókien naturalnych. Oczywiście wszystkie 18 egzemplarzy zostało już kupione. Cena wyjściowa to co najmniej 1,65 miliona funtów brytyjskich (bez podatków).

Total
0
Shares