Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Cały na biało. Ford Mustang Mach-E z pakietem Frost White

A potem wjeżdża on, cały na biało. Oto nowy Mustang Mach-E z pakietem Frost White.

Ford mówi tak: “Jeśli myśleliście, że nasz całkowicie elektryczny Mustang Mach-E nie mógłby już być bardziej stylowy, to musicie zweryfikować swój pogląd. Właśnie przedstawiliśmy bowiem pakiet Frost White, który przyciąga spojrzenia wyrazistym białym wykończeniem detali na zewnątrz i w środku”.

Biel po raz pierwszy

To pierwszy raz, kiedy Ford oferuje dla Mustanga stylizację, w której biały lakier łączy się z elementami nadwozia i wnętrza także w tym kolorze. Karoserię oraz obudowy lusterek i poszerzone nadkola pokrywa trójwarstwowy metalizowany lakier Star White.

Także słynne emblematy przedstawiające galopującego konia z przodu i z tyłu pomalowano w kolorze Oxford White. Dziewiętnastocalowe obręcze o wyjątkowym wzorze mają specjalnie zaprojektowane ramiona pokryte matowym lakierem ukazującym aluminium, a wnęki felg zdobi Oxford White.

Białe wnętrze i akcenty

Podobny styl Ford nadał wnętrzu. Siedzenia, podłokietnik w konsoli centralnej i panele drzwiowe pokrywa tapicerka w kolorze Light Space Grey, a emblemat na kierownicy jest biały (Oxford White). Chłodny, stonowany styl uzupełnia listwa dekoracyjna deski rozdzielczej o sześciokątnym wzorze i barwie Bright Silver.

Mustang Mach-E z pakietem Frost White będzie dostępny jeszcze w tym roku na wybranych rynkach jedynie z napędem na cztery koła, baterią o zwiększonej pojemności oraz z Pakietem Technology wraz z dodatkowymi opcjami.

Total
0
Shares