Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Dr Maciej Kawecki został ambasadorem modelu Mitsubishi Colt

Dr Maciej Kawecki – niezwykle aktywny i skuteczny promotor polskich wynalazców i innowatorów, wykładowca, nauczyciel akademicki i dziennikarz technologiczny, został ambasadorem nowego modelu Mitsubishi Colt w Polsce.

Doktor Maciej Kawecki ma misję popularyzowania nauki i nowych technologii stworzonych przez polskich wynalazców, naukowców i twórców startup-ów. Robi to za pośrednictwem swoich – odwiedzanych przez setki tysięcy użytkowników – profili społecznościowych – m.in. Linkedin https://www.linkedin.com/in/maciejkawecki/ i YouTube This Is IT – https://www.youtube.com/@MK_ThisIsIT oraz własnego bloga Blog thisisit.edu.pl. Ambasador innowacyjnego modelu Mitsubishi Colt jest prezesem Instytutu im. Stanisława Lema, cyfrowym ambasadorem Unii Europejskiej oraz piastuje funkcję dyrektora Centrum Innowacji Uniwersytetu WSB Merito w Warszawie. Ma w swoim dorobku liczne publikacje dotyczące bezpieczeństwa i przetwarzania danych. Maciej Kawecki znalazł się również wśród prawników Liderów Jutra, otrzymał tytuł osobowości roku 2022 FinTek Polska a także był dwukrotnie w rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce Dziennika Gazety Prawnej w uznaniu za swój wkład w reformę ochrony danych osobowych. Sam o sobie mówi, że jest humanistą w świecie technologii. Stawia na to, co polskie i innowacyjne, dostrzegając w technologiach zawsze to, co najbardziej ludzkie.


Nowy ambasador modelu Mitsubishi Colt Maciej Kawecki testuje najnowszy model hybrydowego Mitsubishi Colt 1.6 HEV w wersji Instyle z najmocniejszym w gamie układem pełnej hybrydy HEV o mocy 146 KM i przekładnią automatyczną. Samoładujący się układ hybrydowy EVO Hybrid wyróżnia się najwyższą mocą wśród konkurentów i największą w segmencie pojemnością akumulatora trakcyjnego, chronionego 8–letnią gwarancją producenta. W kabinie Instyle można korzystać ze specjalnego, nastrojowego oświetlenia wnętrza sterowanego przez system Multisense oraz systemu nagłośnienia premium marki Bose z 9 głośnikami, w tym z subwooferem. Wirtualny kokpit, prezentujący zegary i najważniejsze informacje na 10-calowym wyświetlaczu, można konfigurować według własnych preferencji. W Instyle funkcjonują w standardzie dodatkowe systemy bezpieczeństwa – system kamer 360 stopni (w tym kamera cofania), system ostrzegania o ruchu poprzecznym podczas jazdy do tyłu (RCTA) oraz system półautonomicznego parkowania z 12 czujnikami, który pozwala wyszukać dostępne miejsce parkingowe, nie tylko prostopadłe czy równoległe, ale również wyznaczone ukośnie. Parkuje auto i pozwala bezpiecznie wyjechać z miejsca postojowego, przejmując kontrolę nad kierownicą. W klasie aut miejskich segmentu B Colt jest jedynym modelem z systemem autonomicznego parkowania i 5-letnią gwarancją. Więcej informacji o modelu Mitsubishi Colt można znaleźć na stronie https://www.mitsubishi.pl/samochody/colt

Nowy model Mitsubishi Colt urzekł mnie zwartą, zgrabną sylwetką i dynamiką, ale najlepsze znalazłem w środku.” – mówi Maciej Kawecki. „17 bezobsługowych, ale cały czas czuwających systemów bezpieczeństwa oraz bardzo intuicyjny, funkcjonalny, ogromny ekran oraz obszerne, ergonomiczne wnętrze robią wrażenie. Do tego asystent parkowania, możliwość połączenia i przeniesienia danych z telefonu, no i to spalanie – poniżej 4 litrów na 100 kilometrów – to naprawdę świetny wynik.” – dodaje.

Total
0
Shares