Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Cupra Ateca - katalog wersji

Informacje o Cupra Ateca

Samochód osobowy typu SUV klasy kompaktowej produkowany pod hiszpańską marką Cupra od 2018 roku. Ateca to pierwszy seryjnie produkowany samochód marki Cupra, która została wydzielona w 2018 roku z gamy SEATa jako odrębny producent sportowych samochodów opartych na technice hiszpańskiego macierzystego producenta. De facto, Cupra Ateca to sportowa odmiana produkowanego od 2016 roku kompaktowego crossovera Ateca, od którego odróżnia się wyglądem oraz techniką. Pod tym pierwszym kątem, samochód zyskał inną atrapę chłodnicy z logo Cupra, większe wloty powietrza w zderzakach, dodatkowe nakładki na progi, a także dyfuzor i spojler z tyłu. Na koniec, samochód ma obniżone zawieszenie i większe alufelgi. Cupra Ateca trafiła do sprzedaży w Polsce w październiku 2018 roku. Samochód ma wyraźnie bogatsze wyposażenie od bratniego SEATa Ateca. Pod maską znalazł się dwulitrowy, turbodoładowany silnik benzynowy TSI o mocy 300 koni mechanicznych. Została ona połączona z napędem na cztery koła, a także automatyczną... (źródło Wikipedia)

Wersje Cupra Ateca

Dane Techniczne Cupra Ateca

Read More

Cupra Ateca – kompaktowy Hot-SUV

Cupra Ateca to doskonałe osiągi, znakomita funkcjonalność. Auto, które sprawdzi się w codziennej eksploatacji, jak i na torze wyścigowym.
Read More

Jak to działa? Tempomat adaptacyjny

Tempomat adaptacyjny to naszym zdaniem jedno z najlepszych rozwiązań obecnych we współczesnych pojazdach. Trzeba tylko znać jego ograniczenia.