Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Kia prezentuje nowe Niro przed debiutem

Niedługo po ogłoszeniu, że Kia zamierza zostać „dostawcą zrównoważonych rozwiązań z zakresu mobilności”, podczas Seul Mobility Show zostanie zaprezentowane nowe Niro.

Kia po raz pierwszy pokazała zupełnie nowe Niro – model, który jest integralną częścią przyjaznej dla środowiska gamy modeli marki Kia. Nowe Niro – zaprojektowane zgodnie z filozofią designu „Przeciwieństwa, które się uzupełniają” – wyraża zdecydowane zaangażowanie marki Kia w zrównoważony rozwój.

Auto czerpie inspirację ze świata przyrody. Nowe Niro odwołuje się do zróżnicowanych potrzeb konsumentów. Design samochodu łączy przyjazność dla środowiska z przyjemnością z jazdy.

Elementy z koncepcyjnego Habaniro

W nadwoziu nowego Niro na nowo zinterpretowano odważne detale, które po raz pierwszy pokazano w 2019 roku w modelu koncepcyjnym – Habaniro. Odważnie stylizowany crossover ma dwukolorowe nadwozie i wiele szczegółów, które podkreślają jego technologiczne zaawansowanie.

W kabinie uwagę przykuwa niekonwencjonalna asymetryczna deska rozdzielcza, która łączy poziome i ukośne formy.

Nowe Niro zostanie zaprezentowane na tegorocznym Seul Mobility Show 25 listopada o godzinie 11:30 czasu koreańskiego (3:30 w Polsce).

Total
0
Shares