Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Lamborghini Drive Club w Polsce

Lamborghini Drive Club po raz pierwszy w Polsce – to zamknięte szkolenie dla wybranej przez producenta grupy klientów.
(fot. Lamborghini)

Pięć egzemplarzy Lamborghini Huracán EVO o mocy 640 KM i dwie sztuki Lamborghini Urus zostaną udostępnione klientom włoskiej marki w ramach wydarzenia Lamborghini Drive Club, które ma rozpocząć cykliczną serię spotkań z fachową kadrą instruktorską dla klientów kupujących – jakby nie patrzeć – bardzo szybkie auta. Dobrze, że Lamborghini wreszcie dostrzegło, że istotne są nie tylko walory (niewątpliwe) samego produktu, ale też odpowiedzialność za jego użytkowanie. Szkolenie dla posiadaczy sportowych aut w swojej ofercie od dawna ma Porsche, BMW, Mercedes (Akademia AMG), czy Audi.

Lamborghini
Lamborghini Huracán EVO RWD (fot. Lamborghini)

Pierwsze wydarzenie Lamborghini Drive Club odbędzie się w dniach 9 i 10 czerwca br. na torze Silesia Ring. Jest to zamknięte spotkanie, w którym jego uczestnicy – zaproszeni przez markę klienci – będą mogli sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą wymienionych wcześniej aut Lamborghini. Grupie kilkunastu zaproszonych osób towarzyszyć będzie wykwalifikowana kadra instruktorska.

Bardzo się cieszę, że to właśnie klienci z Polski jako pierwsi na świecie będą mogli wziąć udział w Lamborghini Drive Club – zaznacza Piotr Jędrach, dyrektor generalny Lamborghini Warszawa. – To kolejne potwierdzenie, że polski rynek pozostaje priorytetowym obszarem rozwoju dla marki. Wydarzenie zaprojektowaliśmy tak, by uczestnicy doświadczyli naszych samochodów jak nigdy wcześniej na torze oraz na trasie.

Lamborghini Urus (fot. Lamborghini)

Jedno z miejsc na startującym dziś Lamborghini Drive Club było wcześniej przedmiotem aukcji, z której dochód przeznaczono dla XXIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja – jak zapewniają organizatorzy – cieszyła się sporym zainteresowaniem, a suma jaka zasili WOŚP to 12 tysięcy złotych.

Total
0
Shares