Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Maserati współpracuje z usługą TIDAL

Tidal to popularna usługa streamingu audio. Jej zaletą jest wysoka jakość przesyłanych utworów, na tyle, by wypróbować audio w Maserati
System audio z najnowszego Maserati MC20 (fot. Maserati)

Marka Maserati rozpoczęła współpracę z Tidal, doskonale znaną melomanom usługę strumieniowania utworów muzycznych w wysokiej jakości dźwięku. Sam Tidal chwali się, że jakość przesyłanych plików jest najwyższa spośród wszystkich tego typu usług muzycznych online. Co to ma wspólnego z motoryzacją i Maserati. Każdy klient, który wybierze Maserati otrzyma subskrypcję Tidal HiFi (najwyższa dostępna jakość) na okres 90 dni.

Wnętrze Maserati MC20 – nie tylko luksus, ale też świetne audio Sonus Faber (fot. materiały prasowe Maserati)

Jak wygląda nowe elektryczne Maserati?

Maserati w swoich autach instaluje różne systemy audio, nie tylko marki Harman Kardon, ale też Bowers&Wilkins, czy – obecny w najnowszym modelu Maserati MC20 – Sonus Faber. Te systemy zapewniają dźwięk najwyższej jakości, ale doskonale wiemy, że to co trafia do naszych uszu to nie tylko zasługa maestrii systemu dźwiękowego, ale też jakość źródła.

Maserati Pietrzak z Katowic dodatkowo przygotował playlistę utworów dla usługi Tidal (fot. Maserati Pietrzak)

Jak powstają nadwozia Maserati? Rozmawiamy z Pablo D’Agostino

Maserati Pietrzak w Katowicach oferuje nie tylko subskrypcję Tidal HiFi jako dodatek do auta, ale też proponuje klientom playlistę stworzoną na oficjalnym koncie La Squadra – siostrzanej marki Maserati Pietrzak. Jeżeli macie już Tidala, playlisty opracowanej przez polskiego dealera kultowej włoskiej marki możecie posłuchać już teraz.

.

Total
0
Shares