Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nowy Volkswagen Golf Alltrack – można już go zamawiać

Na początek 200-konne TDI z napędem na wszystkie koła i bogatym wyposażeniem cyfrowym w standardzie. Oto nowy Volkswagen Golf Alltrack.
Volkswagen Golf Alltrack

Volkswagen wprowadził do swojej oficjalnej oferty nowy model: Volkswagen Golf Alltrack. Auto, które na kilka lat (od 2016 roku) zniknęło z oferty koncernu z Wolsfburga wróciło do portfolio niemieckiej marki. Oczywiście w najnowszym wydaniu. Seryjny napęd na cztery koła 4Motion i charakterystyczny styl podkreślający utereniowionego Golfa to wyróżniki najnowszej odmiany Alltrack.

Volkswagen Golf Alltrack
Zwiększony prześwit i wiele dodatków stylistycznych podkreślających utereniowiony charakter to wyróżnik modelu Alltrack (fot. VW)

Wersja Alltrack to próba skrzyżowania funkcjonalnego kombi z cechami właściwymi dla aut typu SUV. Stąd też obecność stałego napędu na cztery koła (4MOTION) w najnowszym Alltracku. Golf Alltrack VIII generacji urósł w stosunku do poprzedniej generacji tego modelu oferowanej w latach 2015 – 2016. Najnowsze wydanie tego modelu jest dłuższe o 66 mm od poprzednika. Urosło nie tylko nadwozie, ale też dzięki dłuższemu o 38 mm rozstawowi osi pasażerowie tylnej kanapy zyskają dodatkową przestrzeń na nogi.

Volkswagen Golf Alltrack
Nowy Volkswagen Golf Alltrack (fot. VW)

Nowy Golf Alltrack już z zewnątrz wyróżnia się charakterystycznymi dla utereniowionych kombi dodatkami. Nakładki na nadkola, progi, zauważalnie większy prześwit, zmodyfikowany, masywniejszy przód auta. Model ten seryjnie wyposażany jest też w dodatkową płytę chroniącą silnik.

Volkswagen Golf Alltrack
Cyfrowy kokpit to standardowe wyposażenie Volkswagena Golfa Alltrack (fot. VW)

Uterenowiony Golf kombi oferowany jest z dwulitrową, wysokoprężną jednostką TDI generującą 147 kW (200 KM) mocy, która jest przenoszona na wszystkie cztery koła za pośrednictwem seryjnej, 7-biegowej przekładni DSG. Na wyposażeniu seryjnym nowego Alltracka znajdziemy również cyfrowy kokpit Digital Cockpit Pro oraz system nawigacyjny Discover Media z usługą “Streaming&Internet”. Standardem w wersji Alltrack jest również bogata asysta kierowcy z systemem Travel Assist, z aktywnym tempomatem ACC i asystentem utrzymania toru jazdy Lane Assist.

Volkswagen Golf Alltrack
Nowy Volkswagen Golf Alltrack (fot. VW)

Ceny startują od 176790 zł za wersję 2.0 TDI 147 kW / 200 KM z 7-stopniową skrzynią DSG. Z ofertą na nowego Volkswagena Golfa Alltrack można zapoznać się na oficjalnej witrynie internetowej Volkswagena.

Total
0
Shares