Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Porsche przemeblowuje swój konfigurator online

Konfigurator Porsche ma przejść głęboką renowację z poszerzoną funkcjonalnością, umożliwi zamawianie online spersonalizowanych aut.
konfigurator Porsche
Nowy konfigurator Porsche (fot. Porsche)

Porsche dodało nowe opcje dla osób, które zainteresowane są kupowaniem samochodów przez internet. Oczywiście samochodów marki Porsche. Konfigurator online przeprojektowano, a użytkownicy mogą teraz zamawiać w przedsprzedaży samochody skonfigurowane wyłącznie online. Najpierw nowe funkcje zostaną wprowadzone na rynek niemiecki, później trafią na inne rynki.

Porsche 929 – poradnik kupującego

Nowy konfigurator to zupełnie nowe widoki i animacje pojazdu w jeszcze wyższej jakości. Opcje prezentowane są wizualnie w czasie rzeczywistym, zarówno jeżeli chodzi o całe pakiety stylistyczne, jak też drobne detale w postaci ozdobnych przeszyć na wybranych elementach wnętrza pojazdu.

Porsche 911 996 – jak kupić i nie żałować

Dotychczas klienci za pośrednictwem platformy online mogli zamawiać nowe i używane samochody dostępne na stocku. Jednak samodzielna konfiguracja własnego wymarzonego modelu Porsche wymagała odwiedzin w salonie dealerskim i konsultacji ze specjalistów. Dzięki nowemu konfiguratorowi ma się to zmienić. Porsche deklaruje jednak, że choć proces konfiguracji będzie prostszy i będzie mógł być zrealizowany w domowym zaciszu przyszłego posiadacza spersonalizowanego Porsche, to marka chce dalej koncentrować się na dealerach jako centralnym punkcie kontaktu dla klienta.

Total
1
Shares