Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Rusza rezerwacja online na nową Toyotę Aygo X

Toyota zaczęła przyjmowanie rezerwacji online na nowe Aygo X przez swoją stronę, z gwarancją realizacji zamówienia w pierwszej kolejności. Ekskluzywne rezerwacje online potrwają do 9 stycznia 2022 roku.

Na stronie toyota.pl została uruchomiona rezerwacja online nowego małego crossovera Aygo X. Ta ekskluzywna forma zamawiania samochodu jest dostępna tylko do 9 stycznia 2022 roku. Klienci, którzy zarezerwują samochód w tej formie, będą mieli pierwszeństwo w realizacji zamówień. W ramach rezerwacji online dostępne są wyższe wersje wyposażenia od drugiej w kolejności wersji Comfort, w cenie 60 900 zł. Ceny nowego Aygo X zaczynają się od 58 900 zł za wersję Active z Toyota Safety Sense 2.5 w standardzie.

Toyota Aygo X

Aygo X. Kilka wersji wyposażenia

Nowa Toyota Aygo X będzie dostępna w pięciu wersjach wyposażenia – Active, Comfort, Style, Executive oraz w specjalnej wersji Aygo X Limited. Ceny nowego modelu zaczynają się od 58 900 zł. W ramach rezerwacji online dostępne będą wyższe wersje wyposażenia, począwszy od wersji Comfort. Wersja ta zawiera m.in. skórzaną kierownicę, kamerę cofania, cztery głośniki i dodatkowe wygłuszenia wnętrza.

Toyota Aygo X

Z kolei od najniższej konfiguracji auto otrzymuje m.in. rozbudowany zestaw systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense generacji 2.5, system multimedialny Toyota Touch 2 z kolorowym ekranem dotykowym (7″), światła do jazdy dziennej LED, manualną klimatyzację, elektrycznie sterowane przednie szyby oraz elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka.

Aygo X. Crossover do miasta

Toyota Aygo X

Toyota Aygo X to nowy crossover segmentu A, zbudowany na platformie GA-B w architekturze TNGA. Aygo X został zaprojektowany z myślą o sprawnym poruszaniu się po mieście. Ma długość 3 700 mm, a promień skrętu wynosi 4,7 m. Bagażnik o pojemności 231 litrów jest jednym z największych w segmencie. Samochód jest napędzany 72-konnym silnikiem 1.0 z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

Total
0
Shares