Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Whispers, czyli co robią na telefonach właściciele Rolls-Royce’ów

Whispers by Rolls-Royce

Rolls-Royce Whispers to aplikacja, którą Rolls-Royce nazywa cyfrowym światem. Została ona stworzona, aby sprostać wymaganiom i gustom eklektycznej sieci globalnych klientów.

Whispers – luksusowy messenger

Funkcja komunikatora jest już dostępna i została opracowana, aby ułatwić bezpośrednie interakcje wideo, aby zapewnić bardziej naturalną komunikację między klientami a marką. Teraz klienci mogą poznawać Global Centre of Luxury Manufacturing Excellence z dowolnego miejsca na świecie lub w zaciszu własnego domu.

Phantom profil
Whispers pozwoli Ci poznać innych właścicieli Rolls-Royce’ów (fot. RR)

Whispers- kontakt z Goodwood

Wszechstronny zestaw opcji wideo umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym z kierownictwem marki, ekspertami ds. Produktów i rzemieślnikami. Klienci mogą nawet oglądać swój samochód, na żywo na linii produkcyjnej, w manufakturze marki – będąc świadkami „małżeństwa” – przełomowego momentu, gdy układ napędowy łączy się z podwoziem lub montaż Spirit of Ecstasy. Możliwe są również indywidualne konsultacje na żywo ze specjalistami i projektantami firmy Rolls-Royce. Zdefiniować można materiały i kolory, przewiduje się też specjalne wyposażenie na zamówienie.

Whispers by Rolls-Royce
Luksusowy świat Rolls-Royce w telefonie (fot. RR)

Concierge pomoże w świątecznych zakupach

Whispers Concierge to funkcja aplikacji w której pracownicy marki zdobywają dla klientów trudno dostępne produkty jak podpisane pierwsze wydanie książek o Harrym Potterze, wyjątkowe torebki Hermès, a nawet buty Yeezy Boost 380.

Phantom fabryka
W aplikacji możesz zobaczyć jak powstaje Twój Rolls-Royce (fot. RR)

Whispers to również “facebook” dla kolecjonerów samochodów

W ramach dodatkowego rozszerzenia aplikacji Whispers członkowie mogą teraz wirtualnie prezentować swoje kolekcje motoryzacyjne wśród innych klientów Rolls-Royce, aby CI mogli je przeglądać i podziwiać. Dzięki możliwości wyszukiwania według nazwy, lokalizacji, a nawet samochodu, członkowie mogą łączyć się, czy to w celach biznesowych, czy wypoczynkowych.

Whispers to coś więcej, niż tylko samochód…

Rolls-Royce swoją aplikacją udowadnia, że posiadanie auta wyprodukowane w Goodwood to coś więcej niż wstawienie kolejnego auta do swojej kolekcji. RR pozwala swoim klientom poznać się lepiej, pomaga w życiu codziennym i pozwala poczuć się wyjątkowo. To właśnie takimi dodatkami wygrywa się klientów na dekady…

Total
0
Shares