Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Wygrał Mitsubishi EVO i od razu je rozbił

EVO
Mitsubishi Lancer Evolution IX (fot. Cardiff Police)

Jak wygrać Mitsubishi EVO? W Wielkiej Brytanii dość popularne są konkursy, w których los na wygranie konkretnej nagrody może nabyć określona liczba osób, a następnie losowany jest jeden zwycięzca. Tym razem Dream Car Giveaways z Wielkiej Brytanii oferowało samochód marzeń niejedno pasjonata motoryzacji – Mitsubishi Lancer Evolution IX.

EVO – wygrana marzeń

Zwycięzca Mitsubishi Lancer Evolution IX (fot. DCG)

Czerwone Mistubishi to model FQ-320 z pełną historią serwisową, tylko „kilkoma łagodnymi modyfikacjami”. Auto miało przebieg ok 70.000 mil i było zdaniem Dream Car Giveaways bardzo fajnym egzemplarzem. Auto wygrał Adam Griffiths, który bardzo szybko odebrał swój nowy samochód. Jak się okazało nie nacieszył się nim zbyt długo…

Wiele “szczęśliwych mil”

Mitsubishi Lancer Evolution IX (fot. DCG)

Moment przekazania zwycięzcy nagrody firma skwitowała postem w którym życzy nowemu właścicielowi wielu “szczęśliwych mil” za kierownicą czerwonego Lancera Evolution. Niecałą dobę poźniej ów życzenia okazały się być niezłą ironią, ponieważ EVO brało udział w kolizji, w której zarówno przód, jak i tył został mocno “skasowany”. Finalnie auto nie zostanie już ponownie dopuszczone do ruchu!

To jest dokładnie to EVO

Cardiff Road w Pontypridd, gdzie miał miejsce wypadek znajduje się około 150 km od miejsca siedziby Dream Car Giveaway. A na wypadek, gdyby ktoś potrzebował dalszych dowodów, że rozbite EVO jest w rzeczywistości tym samym z losowania, firma napisała kolejny post w którym to potwierdziła.

Komentarz DCG

“Jak większość z Was już wie, niestety Evo zostało dziś rano rozbite. Najważniejsze, że Adam jest cały. Nie wiemy, co się stało i nie będziemy spekulować. Prosimy o szacunek w swoich komentarzach. To może się przytrafić każdemu. Życzymy Adamowi wszystkiego najlepszego od DCG.”

Total
0
Shares