Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Zbudowali Cybertruck przed Teslą i niedługo rozpoczną sprzedaż

Hot Wheels Tesla Cybertruck (fot. Tesla)
Hot Wheels Tesla Cybertruck (fot. Tesla)

Chyba wszyscy pamiętamy premierę kosmicznego pick-up’a Tesli Cybertruck z 2019. Jeżeli kogoś niewystarczająco zszokował sam wygląd pojazdu, to z pewnością pamięta jak “kuloodoporna” szyba pękła podczas testu na scenie. Od tamtej pory słuch o Cybertrucku zaginął, aż do dziś. Bo teraz możesz kupić pomniejszoną wersję, którą wyprodukuje Mattel. To idealny prezent na dzień dziecka!

Cybertruck od Hot Wheels

Hot Wheels Tesla Cybertruck (fot. Tesla)
Kontroler do Hot Wheels Tesla Cybertruck (fot. Tesla)

Hot Wheels® Cybertruck R/C to model przełomowej elektrycznej ciężarówki w skali 1:10. Autko jest zdalnie sterowane, a w komplecie jest równie futurystycznie wyglądający kontroler. Hot Wheels tweirdzi, że nowa zabawka będzie koszować 100 dolarów.To futurystyczne arcydzieło zawiera też w zestawie Cyberquada!

Cybertruck w skali 1:10

Hot Wheels Tesla Cybertruck (fot. Tesla)
Hot Wheels (fot. Tesla)

Mattel w materiałach reklamowych podaje, że zabawka otrzyma opony z bierznikami, działające oświetlenie oraz kontroler, który naśladuje swoim wyglądem rzeczywistą kierownicę. Skala, w której powstanie zabawka to pokaźne 1:10, co sprawia, że model będzie duży i realistyczny w detalach. Cybertruck będzie mógł rozpędzić się do prędkości przekraczających 20 km/h i jest uważany za jeden z szybszych samochodów R/C na rynku.

Cyberquad też w zestawie

Hot Wheels Tesla Cybertruck (fot. Tesla)
Hot Wheels Tesla Cyberquad (fot. Tesla)

Co dealnie pasuje do skrzyni ładunkowej Cybertrucka? Cyberquad. W zestawie z cieżarówką i kontrolerem otrzymamy również model tego cacka. Mattel chwali się , że jest pierwszą firmą, która stworzyła replikę tego odlotowego czterokołwca. Cyberquad również powstanie w skali 1:10, a firma zapewnia, że jest równie ciekawie wykonany, co pozostałe elementy zestawu.

Kiedy i gdzie można ją kupić?

Fani Cybertruck z pewnością już zacierają ręce, tym bardziej, że Hot Wheels nie mówi nic o limitowaniu sprzedaży. Nowy Hot Wheels Cybertruck trafi do sprzedaży 21 maja za pośrednictwem strony internetowej Mattel Creations

Total
0
Shares