Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Atrapa chłodnicy BMW w wersji XXL. Zawiśnie na ścianie

Atrapa chłodnicy BMW w każdym kolejnym modelu producenta zdaje się zwiększać swoje rozmiary. Nic więc dziwnego, że internet pełen jest niewybrednych żartów na ten temat. Niemiecki koncern widzi w tym jednak dobrą reklamę i stworzył instalację, w której znane “nerki” z BMW w rozmiarze XXL grają pierwsze skrzypce. Gdzie będzie można zobaczyć to na żywo?

Gigantyczna atrapa chłodnicy BMW

BMW XM nerki
BMW XM to jeden z najnowszych projektów BMW z ogromną atrapą chłodnicy (fot. materiały prasowe)

Jak widać, niemiecki producent bacznie śledzi komentarze dotyczące projektów aut z trójkolorowym logo na masce. “Szerokie nerki” dobrze znamy już z serii 7, M3 i M4, czy z modelu XM. To jednak nie koniec niespodzianek dla miłośników motoryzacji. Koncern pracuje nad przygotowaniem pokaźnych rozmiarów atrapy chłodnicy BMW na styczniowych targach Tokyo Auto Salon 2023.

To ważne wydarzenie na mapie imprez motoryzacyjnych w roku 2023. Według doniesień, kreatywna instalacja może mieć nawet 4,2 metry wysokości. Z pewnością przykuje uwagę publiczności, a charakterystyczne nerki BMW będą ciekawym elementem promocyjnym dla marki. Ściana zwabi gości, którzy będą chcieli zrobić sobie przy niej zdjęcia, a te od razu trafią do social mediów. Tym samym niecodzienny pomysł na nerki BMW w wersji XXL ma szansę dotrzeć do odbiorców, którzy nawet nie mieli w planach wizyty na tym motoryzacyjnym wydarzeniu.

Podczas targów odbędzie się również prezentacja kilku nowych modeli aut. Mowa tu między innymi o BMW M4 GT3, które zwyciężyło na torze Suzuka Circuit w klasie Autobacks Super GT 2022 Series GT3000, o BMW M3 Sedan Competition M xDrive czy o BMW M240i xDrive z częściami M Performance. Wydarzeniu ma dodatkowo towarzyszyć talk show z udziałem gości specjalnych. Atrakcje zaplanowane są na 13-15 stycznia 2023 w Tokyo. W targach mają wziąć udział najważniejsi producenci aut na świecie oraz wiele firm z branży motoryzacyjnej.

Total
0
Shares