Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Zmienione BMW M3 i M4.Tuning stylistyczny rodem z USA

BMW M4

Najnowsze BMW M3 (G80) i BMW M4 (G82) nie są najpiękniejszymi samochodami, ale na szczęście jest szansa na ratunek. Doświadczony tuner samochodów sportowych z USA przygotował projekt pakietu wizualnego, który znacząco może zmienić wygląd sportowych modeli niemieckiego producenta.

Zadziorne dodatki do BMW M3 i BMW M4

Porównanie seryjnego zderzaka przedniego w M4 z propozycją od amerykańskiego tunera ADRO (fot. ADRO)

Amerykański tuner, Aerodynamic Development Race Optimalization (ADRO), zdecydował się przygotować specjalny projekt przedniego zderzaka do modeli BMW M3 i BMW M4. Znany wygląd auta wciąż budzi kontrowersje wśród fanów i jest porównywany między innymi z zębami gryzonia.

Żarty z nerek w BMW są bardzo popularne w sieci (fot. demotywatory.pl)

ADRO zdecydowało się zmniejszyć przednie nerki o 10% względem oryginalnych, ale w efekcie otwór razem z kratką jest jeszcze szerszy. Całość już prezentuje się zadziornie, ale to nie wszystko, co przygotowała ta firma tuningowa dla posiadaczy M4. W ofercie dostępna jest również przednia dokładka do zderzaka, nakładki na progi, tylny dyfuzor i spoiler. Na stronie producenta można zamówić cały pakiet wizualny lub zdecydować się jedynie na poszczególne jego elementy. Za zakupy trzeba zapłacić w dolarach, a ich wartość wynosi około 58 000 zł za cały komplet tuningowy.

Kompletny pakiet stylistyczny do M4 (fot. ADRO)

Modele M4 i M3 to absolutni faworyci w rankingu najbardziej wyczynowych sedanów. Dokładki do samochodów wykonane są z włókna węglowego, a części zakłada się w miejscach fabrycznych mocowań. Również wszystkie czujniki wciąż pozostają aktywne. Bezapelacyjnie – ostateczna wersja kompletnego projektu mocno poprawia estetykę tego modelu. Jesteśmy za 🙂

Total
1
Shares