Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Gdzie wyjechać pod namiot? Porsche wpadło na świetny pomysł

Jeśli akurat masz wolne 2 490 Euro ( x 2, jeśli będziesz chciał wyjechać we dwoje) i lubisz spać w namiocie, to możesz połączyć z tym motoryzacyjną pasję oraz głód podróżowania.

Namiot na dachu Porsche

Porsche z namiotem
Niebanalna wycieczka z Porsche z namiotem na dachu (fot. Porsche)

Porsche proponuje dwie 3-dniowe wycieczki, podczas których spać będziesz w namiocie, ale nie będzie to zwykły namiot, ale rozbity na dachu Taycana Turbo S Cross Turismo. Wybrać możesz Swarzwald, gdzie przy okazji pospacerujesz, pooglądasz z dachu rozgwieżdżone niebo i zjesz śniadanie, otulony w ciepły koc od Porsche, albo wyprawę Niemieckim Szlakiem Wina w Nadrenii, gdzie będziesz spać wśród winorośli i rozpieszczać swoje kubki smakowe najlepszymi winami regionu oraz kolacją z szefem kuchni Sekthaus, wyróżnionym gwiazdką Michelin.

Co jest w pakiecie?

Dolecieć do Stuttgartu trzeba na własną rękę. Porsche zapewnia odbiór z lotniska i odwiezienie po zakończeniu imprezy. Grupy są 8-osobowe, a każda para podróżników dostaje Porsche Taycana Turbo S Cross Turismo na 3 dni razem z namiotem i całym ekwipunkiem potrzebnym do spania w nim.

Oto terminy. Według naszych informacji najpierw trzeba złożyć rezerwację, która następnie zostanie potwierdzona przez Porsche.

Schwarzwald

  • 17-19 maj 2022
  • 6-8 wrzesień 2022

Nadrenia-Hesja

  • 31 maj – 2 czerwiec 2022
Total
1
Shares