Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

LEGO ma nowy zestaw. To legendarny Delorean z “Powrotu do przyszłości”

LEGO przedstawiło nowy zestaw. Spodoba się zarówno zmotoryzowanym i kinomanom! Zobaczcie legendarnego, klockowego Deloreana.
lego delorean

LEGO wyrusza w podróż w przyszłość z nowym zestawem prosto z filmu “Powrót do przyszłości”. Na półki sklepowe trafia wierna, klockowa replika legendarnego wehikułu czasu – Deloreana DMC-12. Z pewnością trafiłby do naszej topki zestawów Automotywu:

Delorean Time Machine z klocków – trzy w jednym

lego delorean
Z zestawu będzie można zbudować jednego z trzech Deloreanów (fot. LEGO)

W zestawie znajdziecie możliwość wybudowania Deloreana w wybranej odsłonie z pierwszej, drugiej lub trzeciej części filmu. Model będzie bardzo szczegółowy – znajdzie się w nim podświetlany kondensator strumienia, pudełko plutonu, czy nawet deskorolka filmowego Marty’ego.

Model inspirowany “Back to the Future” podbił serca twórców filmu. Jak mówi sam współautor trylogii, Bob Gale, “w filmie Doc Brown spędził prawie 30 lat i całą swoją rodzinną fortunę, aby zbudować swój wehikuł czasu. Na szczęście będziesz w stanie zbudować ten model LEGO w znacznie krótszym czasie i znacznie mniejszym kosztem – chociaż Twoja ukończona wersja nie będzie mogła podróżować w czasie!

Powstał też animowany film z udziałem klockowej repliki pod tytułem “Brick to the Future” (czyli “Klockiem w przyszłość”). Główni bohaterowie, czyli Doc Brown i Marty w formie minifigurek, podróżują w czasie jeżdżąc Deloreanem z zestawu.

Deloreany z klocków pofrunęły także do Hollywoodu, na sesję zdjęciową z oryginalnym samochodem z filmu. Efekty zobaczcie sami:

lego delorean
fot. LEGO
lego delorean
fot. LEGO
delorean
fot. LEGO
delorean
fot. LEGO

Replikę Deloreana zamówicie już ze strony producenta, a kosztować będzie około 1100 złotych. Gotowy model będzie miał 35,5 cm długości, 19 cm szerokości i 11 cm wysokości. Zbudujecie go z 1872 elementów.

Total
1
Shares