Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Mercedes-Benz EQE SUV: pierwszy rzut na wnętrze

mercedes eqe suv
Pierwsze zdjęcia wnętrza nowego EQE SUV-a już są (fot. materiały prasowe)

Mercedes-Benz podsyca naszą ciekawość odnośnie nadchodzącego modelu EQE SUV, wystawiająć pierwsze zdjęcia wnętrza. Najnowszy elektryk ma być “najbardziej przestronny w swojej klasie”, czerpać wiele innowacji z obecnego już na rynku EQS, a zarazem być bardziej dynamiczny od EQS SUV. Rzućcie okiem na projekt środka najnowszego Mercedesa.

mercedes eqe suv
mercedes eqe suv
mercedes eqe suv
Mercedes EQE SUV: pierwsze zdjęcia wnętrza samochodu (fot. materiały prasowe)

Dominującym elementem wnętrza jest znany nam już z EQS Hyperscreen, czyli zespół wyświetlaczy niewidocznie połączonych ze sobą, które tworzą wirtualną konsolę. Okrągłe, klasyczne otwory wentylacyjne stanowią kontrast dla nowoczesnego projektu deski. W oczy rzucają się elementy będące podstawą dla sterowania foteli. Niegdyś w Mercedesach były wtopionym elementem dekoracyjnym, teraz wyglądają niemal jakby się unosiły na drzwiach, komponując się z deską rozdzielczą.

Kolorystyka wnętrza będzie oparta na pięciu różnych kombinacjach. Do wyboru będą zarówno ciepłe jak i chłodne tony. Potwierdzeniem jest dostępność wykończenia samochodu drewnem i prawdziwym aluminium.

Mercedes-Benz EQE SUV będzie miał swoją premierę już 16 października 2022, czyli za równe 2 miesiące. Wtedy też ujrzymy model w całej okazałości i z pewnością zrelacjonujemy Wam wszystkie poznane szczegóły.

Total
1
Shares