Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nadchodzi Lamborghini Drive Club. Co będzie można zobaczyć na evencie?

Zbliża się druga edycja Lamborghini Drive Club. Co będzie można zobaczyć na evencie? Będziemy tam, by przedstawić Wam relację na żywo!
lamborghini
Nadchodzi kolejny Lamborghini Drive Club. Oto wszystkie najważniejsze informacje (fot. materiały prasowe)

To będzie już druga edycja Lamborghini Drive Club. Impreza odbędzie się między 26 a 28 lipca na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Uczestnicy będą mogli sprawdzić się za kierownicą Huracana STO, napędzanego 640-konnym silnikiem V10, oczywiście pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Pierwsza edycja wydarzenia miała miejsce w ubiegłym roku. Impreza została ukształtowana pod zupełnie nowy format, skierowany do fanów motoryzacji i milośników marki.

Tegoroczna impreza odbędzie się na Silesia Ring w Kamieniu Śląskim (fot. materiały prasowe)

Zeszłoroczna edycja Lamborghini Drive Club spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród uczestników wydarzenia. To dowód na to, że nasz innowacyjny format spotkań się sprawdza. Sportowa dusza samochodów marki Lamborghini wymaga przetestowania drzemiących w nich możliwości w ich naturalnym środowisku – na torze. Silesia Ring to najlepsze miejsce, by to zrobić – mówi Piotr Jędrach, dyrektor generalny Lamborghini Warszawa.

Uczestnicy wezmą udział w dwóch seriach szkoleniowych. Poza możliwością szlifowania umiejętności wchodzenia w zakręty, każdy będzie miał okazję doświadczyć na żywo przyspieszenia Huracana STO na prostej o długości 730 metrów. Będzie to też okazja, by poznać kierowców motorowych Automobili Lamborghini – Squadra Corse. Grupa zajmuje się między innymi projektowaniem i produkcją samochodów przeznaczonych do rywalizacji w mistrzostwach rangi GT na całym świecie.

Lamborghini Huracan STO – niesamowite osiągi

lamborghini
Huracan STO (fot. materiał prasowe)

Uczestnicy tegorocznej edycji Lamborghini Drive Club będą mieli do dyspozycji osiem egzemplarzy Huracána STO. Samochód napędza 640-konne V10, który potrafi zapewnić wszystkie najlepsze wrażenia samochodu wyścigowego w modelu drogowym. Superauto rozpędzi się od 0 do 100 km/h w około 3 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 310 km/h. Moc przekazywana jest na wszystkie cztery koła za pomocą siedmiobiegowej, zautomatyzowanej przekładni.

Impreza ma zamknięty format i jest stworzona w kameralnym gronie dla fanów Lamborghini. Będziemy na miejscu, by na własne oczy przekonać się o osiągach Huracana STO, a także przekazać Wam relację na żywo na naszych mediach społecznościowych.

Total
1
Shares