Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nowe Ferrari „Króla TVN”. Kuba Wojewódzki znowu zaskoczył

Samozwańczy „Król TVN”, czyli Kuba Wojewódzki, sfotografował się z nowym motoryzacyjnym zakupem. To Ferrari 488 Pista.

Niewielu jest w Polsce równie zagorzałych fanów motoryzacji, co dziennikarz, prezenter i showman TVN-u. Garaż Kuby Wojewódzkiego od zawsze budził i wciąż budzi emocje. Każdy jego kolejny zakup, a także ogłoszenie o sprzedaży któregoś z poprzednich aut, wywołuje zainteresowanie. 

Wśród niezliczonej liczby aut, które Kuba Wojewódzki posiadał lub jeździł nimi były Lamborghini Aventador, Bentley Continental GT, Lamborghini Urus. Kilka lat temu jako jeden z niewielu Polaków Wojewódzki kupił też wyczynowe Porsche 911 GT2, które wówczas było najmocniejszą 911 w gamie. 

250 km/h w Ferrari? To był mem

Ostatnio o Kubie Wojewódzkim znów zrobiło się głośno. To za sprawą zdjęcia z Ferrari F12 tdf, w którym licznik był wyskalowany do 250 km/h. Autor zdjęcia siedział na siedzeniu pasażera, wóz poruszał się na publicznej drodze. Policja zajęła się sprawą, ale nie można było udowodnić, że auto w ogóle jest w ruchu, a sam prowokator napisał, że cała akcja „była tylko memem, żartem, który sam stworzyłem”.

Zaskakujący kolor nowego auta Wojewódzkiego

Ostatnie zdjęcie z Instagrama wskazuje jednak, że gwiazdor wydał jednak ciężko zarobione pieniądze, na granatowe Ferrari 488 Pista. Przynajmniej tak napisał, dziękując Ferrari Poland za pomoc przy zakupie i wyborze auta.

Przypomnijmy, Ferrari 488 Pista to wyczynowa wersja modelu 488, napędzana silnikiem V8 o pojemności 3,9 litra, z doładowaniem. To trzecie najszybsze Ferrari w historii do setki przyspiesza w 2,85 sekundy. Cena w Polsce zaczyna się od ok. 1,4 mln zł bez dodatków.

Total
0
Shares