Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nowy mocarz od Mitsubishi. Limitowany L200 Stark

W polskiej sieci salonów Mitsubishi Motors debiutuje specjalna wersja pickupa Mitsubishi L200 o nazwie Stark. Nazwa limitowanej do 60 sztuk edycji została wymyślona przez wielbicieli marki.

Nazwa Stark, jaką otrzymała przygotowana dla 60 klientów propozycja Mitsubishi, ma podkreślać moc i twardy charakter tego auta. Została stworzona przez miłośników marki i wyłoniona w wyniku konkursu ogłoszonego na profilach społecznościowych polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

4×4 w standardzie

Mitsubishi L200 6. generacji wyróżnia się najnowszej generacji systemem napędu 4WD z oferowaną w standardzie blokadą tylnego mechanizmu różnicowego i opcjonalną funkcją Off-Road. Dzięki niej kierowca może wybrać jeden z 4 trybów pracy układu: Gravel (szuter), Mud/Snow (błoto/śnieg), Sand (piach) i Rock (kamienie). Wyróżnikiem Mitsubishi L200 jest również możliwość korzystania z napędu 4×4 przy dowolnej prędkości jazdy i na dowolnym rodzaju nawierzchni, także na asfalcie. Mitsubishi L200 w standardzie dostępny jest z napędem na 4 koła, jest oferowany z 2 rodzajami skrzyni biegów i w 9 kolorach nadwozia. 

Teraz do oferty Mitsubishi w Polsce wchodzi limitowana seria o nazwie Stark, którą zbudowano na wersji Instyle Plus. Mitsubishi L200 Stark można wzbogacić o całą listę dodatków. Stark przykuwa wzrok dodatkami takimi jak lakierowane na czarny połysk aluminiowe obręcze kół oraz atrapa chłodnicy i obudowy przednich lamp, listwy ozdobne przedniego zderzaka, klamki drzwi oraz obudowy lusterek zewnętrznych lakierowane na matowy, czarny kolor, czy wyrazisty emblemat Stark. 

Bardzo terenowa konfiguracja

Mitsubishi L200 Stark można także wyposażyć w podkreślające off-roadowy charakter auta rury skrzyni ładunkowej i lakierowaną na czarno roletę z dodatkowym zamkiem, którą można otworzyć i zamknąć jednym ruchem ręki lub ułatwiającą przewóz wyższych przedmiotów, sięgającą do wysokości dachu zabudowę w wielu wariantach. Do wersji Stark można zamówić także moduł Power, zapewniający pełne 502 Nm momentu obrotowego, 185 KM i elastyczność silnika lepszą aż o 20 proc.

Dodatkowo klienci mogą zdecydować się na niezbędne w trudnym terenie stalowe osłony silnika, skrzyni biegów i reduktora, hak holowniczy, opony typu All-Terrain (AT) w rozmiarze 265/60 R18, dalekosiężne oświetlenie LED LAZER Linear-42 montowane na dachu, dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe czy bagażnik dachowy do relingów. 

Ceny Mitsubishi L200 startują od 112 860 zł netto.

Total
0
Shares