Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Bentley Bentayga EWB już w produkcji. “Dla najbardziej wymagających klientów”

Nadchodzi nowy Bentley Bentayga EWB, czyli wydłużony ultraluksusowy SUV. Czeka nas aż 24 miliardy opcji wykończenia wnętrza.
bentayga bentley
Bentley Bentayga EWB wkracza do produkcji. Pierwsza premiera już we wrześniu (fot. materiały prasowe)

Bentley rozpoczyna produkcję najnowszego SUV-a: Bentaygi EWB. Samochód zapowiedzieliśmy już w maju i zaskoczył nas mnogością opcji wykończenia wnętrza. Auto zadebiutuje w połowie września podczas Międzynarodowych Targów Southampton Boat Show.

Bentley
Bentayga EWB i nowe lotnicze fotele zamiast kanapy tylnej. To najbardziej zaawansowane siedzisko w historii samochodów! (fot. materiały prasowe)

Bentayga EWB ma być prezentacją najwyższej formy luksusu i innowacji technologicznych brytyjskiej marki. Model jest nastawiony na najwyższy możliwy komfort i doznania wynikające z “rzemieślniczego kunsztu”. Niewątpliwie, wnętrze wzbudzi wrażenie, ponieważ jest wykończone z forniru, prawdziwej pikowanej skóry, a wrażenia “bogactwa” dodaje nastrojowe diamentowe oświetlenie. To jeszcze nie wszystko – właśnie w tym modelu Bentley zastosował specyfikację foteli Airline Seat, czyli “najbardziej zaawansowanego siedziska w historii samochodów”. Rozwiązanie spodobało się wielu, ponieważ aż 50% zamówień na Bentayge EWB obejmuje właśnie taką tylną kanapę.

Producent z Crewe ceni sobie multum opcji wyboru, dlatego rzemiosło i technologia stawiają na 24 miliardy opcji wykończenia. Dzięki tak niezliczonej ilości personalizacji śmiało możemy stwierdzić, że jest szansa na odmienność niemal każdego jednego modelu EWB na świecie. Tym razem na aukcji na prawdę będzie można napisać słynne “jedyny taki”.

Bentayga EWB zadebiutuje w Wielkiej Brytanii między 16-25 września. Czekamy z niecierpliwością na wydarzenie. Stay tuned!

Total
25
Shares