Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Raporty Spalania Volkswagen CC Coupe

Volkswagen logo

Dane Techniczne Volkswagen CC Coupe

Podstawowe właściwości Pojazdu
Liczba drzwi4
Liczba miejsc4
Średnica zawracania11.4 m
Promień skrętu-
Długość4802 mm
Długość z hakiem holowniczym4902 mm
Szerokość1855 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi2090 mm
Szerokość przy otwartych drzwiach z przodu3739 mm
Szerokość przy otwartych drzwiach z tyłu3664 mm

Volkswagen CC Coupe - spalanie i rodzaj silnika

Wybierz Silnik
1.4 TSI typ Benzynowy Moc: 160KM Pojemność: 1390cm³1.4 TSI BlueMotion Technology typ Benzynowy Moc: 150KM Pojemność: 1395cm³1.4 TSI BlueMotion Technology typ Benzynowy Moc: 160KM Pojemność: 1390cm³1.8 TSI typ Benzynowy Moc: 160KM Pojemność: 1798cm³2.0 TSI typ Benzynowy Moc: 210KM Pojemność: 1984cm³3.6 V6 typ Benzynowy Moc: 300KM Pojemność: 3597cm³2.0 TDI BlueMotion Technology typ Diesel Moc: 150KM Pojemność: 1968cm³2.0 TDI BlueMotion Technology typ Diesel Moc: 184KM Pojemność: 1968cm³2.0 TDI CR typ Diesel Moc: 140KM Pojemność: 1968cm³2.0 TDI CR typ Diesel Moc: 170KM Pojemność: 1968cm³2.0 TDI CR DPF typ Diesel Moc: 177KM Pojemność: 1984cm³2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology typ Diesel Moc: 140KM Pojemność: 1968cm³2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology typ Diesel Moc: 177KM Pojemność: 1968cm³
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)-
Spalanie Producenta lub zasięg-
Minimalne Spalanie lub zasięg-
Maksymalne Spalanie lub zasięg-
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg-
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)6 l/100km
Spalanie Producenta lub zasięg5.6 l/100km
Minimalne Spalanie lub zasięg5.5 l/100km
Maksymalne Spalanie lub zasięg7.7 l/100km
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg4.8 l/100km
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)8 l/100km
Spalanie Producenta lub zasięg6.3 l/100km
Minimalne Spalanie lub zasięg7.7 l/100km
Maksymalne Spalanie lub zasięg9.9 l/100km
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg6.4 l/100km
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)9.6 l/100km
Spalanie Producenta lub zasięg7.1 l/100km
Minimalne Spalanie lub zasięg9.2 l/100km
Maksymalne Spalanie lub zasięg12.3 l/100km
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg7.3 l/100km
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)9.3 l/100km
Spalanie Producenta lub zasięg7.5 l/100km
Minimalne Spalanie lub zasięg8.7 l/100km
Maksymalne Spalanie lub zasięg11.8 l/100km
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg7.3 l/100km
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)11.6 l/100km
Spalanie Producenta lub zasięg9.2 l/100km
Minimalne Spalanie lub zasięg10.3 l/100km
Maksymalne Spalanie lub zasięg15.5 l/100km
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg9 l/100km
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)6.1 l/100km
Spalanie Producenta lub zasięg4.7 l/100km
Minimalne Spalanie lub zasięg5.3 l/100km
Maksymalne Spalanie lub zasięg7.8 l/100km
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg5.4 l/100km
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)7.4 l/100km
Spalanie Producenta lub zasięg5 l/100km
Minimalne Spalanie lub zasięg6.8 l/100km
Maksymalne Spalanie lub zasięg10.2 l/100km
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg5.3 l/100km
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)5.9 l/100km
Spalanie Producenta lub zasięg5 l/100km
Minimalne Spalanie lub zasięg5.5 l/100km
Maksymalne Spalanie lub zasięg7.1 l/100km
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg5.1 l/100km
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)6.9 l/100km
Spalanie Producenta lub zasięg5.2 l/100km
Minimalne Spalanie lub zasięg6.7 l/100km
Maksymalne Spalanie lub zasięg8.4 l/100km
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg5.6 l/100km
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)6.1 l/100km
Spalanie Producenta lub zasięg5.2 l/100km
Minimalne Spalanie lub zasięg6 l/100km
Maksymalne Spalanie lub zasięg7.2 l/100km
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg5.1 l/100km
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)6.4 l/100km
Spalanie Producenta lub zasięg5.1 l/100km
Minimalne Spalanie lub zasięg6.2 l/100km
Maksymalne Spalanie lub zasięg7.9 l/100km
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg4.9 l/100km
Podstawowe Spalania dla wersji silnikowych Odwiedź stronę wersji
Spalanie lub zasięg(dla elektrycznych)6 l/100km
Spalanie Producenta lub zasięg5.2 l/100km
Minimalne Spalanie lub zasięg5.7 l/100km
Maksymalne Spalanie lub zasięg7.3 l/100km
Spalanie Ekonomiczne lub zasięg5 l/100km

Informacje o Volkswagen CC Coupe

Samochód osobowy klasy średniej produkowany pod niemiecką marką Volkswagen w latach 2008 - 2012 oraz jako Volkswagen CC w latach 2012 - 2016. Samochód został po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w Detroit na początku 2008 roku. Pojazd został zbudowany jako bardziej luksusowa a zarazem sportowa wersja Passata B6. Zbudowany został na tej samej płycie podłogowej. W listopadzie 2011 roku podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles zaprezentowana została wersja po face liftingu. Zmienione zostały m.in. przednie reflektory, które wyposażono w światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED, atrapa chłodnicy oraz światła przeciwmgłowe z chromowaną obwódką. Z tyłu pojazd otrzymał nowe lampy wykonane z diod LED oraz przeprojektowany zderzak. Przy okazji dodane zostały elektroniczne systemy bezpieczeństwa, m.in. system monitorujący poziom zmęczenia kierowcy, system dynamicznego oświetlenia, asystenta pasa ruchu oraz system rozpoznawania znaków drogowych.... (źródło Wikipedia)

Skoda Enyaq Coupe. Co wybrać - Sportline czy RS?

Skoda Enyaq Coupe to jeden z najbardziej udanych elektrycznych samochodów koncernu Volkswagena. Wraz z wersją SUV znalazła ponad 250 000 nabywców od debiutu w 2020 roku. Enyaq bazuje na platformie MEB grupy Volkswagena i przeszedł niedawno face lifting, który przyniósł nie tylko odświeżony wygląd, ale też udoskonalenia techniczne. Smuklejsza wersja Coupe oferuje bardziej sportową sylwetkę […]

Cupra Tavascan -10 rzeczy, które musisz wiedzieć

Cupra Tavascan to elektryczny crossover w stylu coupé, który zachwyca swoim designem i daje użytkownikowi dostęp do najbardziej nowoczesnych technologii koncernu Volkswagen. Jeździliśmy tym modelem i wiemy już co trzeba wiedzieć, zanim kupi się ten samochód. 1. Dwie wersje silnikowe do wyboru fot. Łukasz Walkiewicz/automotyw.com Tavascan oferuje dwa warianty napędowe. Podstawowa wersja Endurance ma silnik […]

Škoda Kodiaq. 10 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim ją kupisz

Czesi zdobyli sobie wiernych fanów praktycznymi rozwiązaniami połączonymi ze sprawdzoną technologią z Volkswagena i choć po drodze dzielili z nim wpadki, to mają dziś w ofercie kilka modeli, które są ulubieńcami klientów. Škoda Kodiaq to jeden z takich samochodów. W tym aucie udało się połączyć kilka cech, które mogą być ważne nie tylko dla rodziny, […]

Elektryczna Cupra Tavascan. Premiera w Berlinie. Byliśmy tam

Ma ledwie 5 lat, ale już z powodzeniem walczy z większym i bardziej utytułowanymi od siebie. W 2022 roku sprzedała 93 proc. samochodów więcej niż w 2021. Na spotkaniu z dziennikarzami Wayne Griffiths, dyrektor generalny Cupra, z samochodami tej marki jest tak, że albo je kochasz, albo po prostu nie są dla ciebie. Cupra Tavascan. […]

Klasa średnia z dieslem za 25-30000 zł. Co kupić?

Mimo że diesle w nowych autach są w odwrocie, na pewno za nimi zatęsknimy. Być może szybciej, niż nam się wydaje. Czemu? Potwierdzają to twarde dane z rynku wtórnego. Według danych Samar, 43 procent sprowadzanych do Polski samochodów ma ropniaka pod maską. Ten fakt nie bierze się z niczego. Wysokoprężne motory z ostatnich lat mają […]

↑