Opel Mokka I SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140 KM – dane techniczne
Silnik benzynowy, 1364 cm³, 140 KM. Produkowany: od 2012 do 2017 roku.
Dane techniczne
- moc, KM
- 140
- moment obrotowy, Nm
- 200
- spalanie średnie, l/100 km
- 6,7
- pojemność, cm³
- 1364
Osiągi i spalanie
Moc 140 KM przy 6000 obr/min, moment obrotowy 200 Nm przy 1850–4900 obr/min. Skrzynia automatyczna (6 biegów), napęd na przednią oś.
| Średnie spalanie (cykl mieszany) | 6,7 l/100 km |
|---|---|
| Spalanie na trasie (na autostradzie) | 5,8 l/100 km |
| Spalanie w mieście | 8,4 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 54 l |
| Zasięg (cykl mieszany) | 806 km |
| Zasięg (autostrada) | 931 km |
| Zasięg (miasto) | 643 km |
| Emisja CO₂ | 158 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 5 |
| Prędkość maksymalna | 191 km/h |
|---|---|
| Przyspieszenie (od 0 do 100 km/h) | 10,7 s |
| Średnie spalanie (cykl mieszany) | 6,5 l/100 km |
| Spalanie na trasie (na autostradzie) | 5,4 l/100 km |
| Spalanie w mieście | 8,4 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 54 l |
| Zasięg (cykl mieszany) | 831 km |
| Zasięg (autostrada) | 1000 km |
| Zasięg (miasto) | 643 km |
| Emisja CO₂ | 149 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h |
|---|---|
| Przyspieszenie (od 0 do 100 km/h) | 9,9 s |
| Przyspieszenie (od 0 do 100 km/h) | 10,7 s |
| Średnie spalanie (cykl mieszany) | 6,4 l/100 km |
| Spalanie na trasie (na autostradzie) | 5,5 l/100 km |
| Spalanie w mieście | 8,0 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 54 l |
| Zasięg (cykl mieszany) | 844 km |
| Zasięg (autostrada) | 982 km |
| Zasięg (miasto) | 675 km |
| Emisja CO₂ | 149 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 5 |
| Spalanie przy 90 km/h | 5,4 l/100 km |
| Spalanie przy 140 km/h | 9,3 l/100 km |
| Prędkość maksymalna | 186 km/h |
|---|---|
| Przyspieszenie (od 0 do 100 km/h) | 9,9 s |
| Przyspieszenie (od 0 do 100 km/h) | 10,7 s |
| Średnie spalanie (cykl mieszany) | 6,7 l/100 km |
| Spalanie na trasie (na autostradzie) | 5,8 l/100 km |
| Spalanie w mieście | 8,5 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 54 l |
| Zasięg (cykl mieszany) | 806 km |
| Zasięg (autostrada) | 931 km |
| Zasięg (miasto) | 635 km |
| Emisja CO₂ | 155 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
| Spalanie przy 90 km/h | 5,4 l/100 km |
| Spalanie przy 140 km/h | 9,3 l/100 km |
| Emisja CO₂ | 139 g/km |
|---|---|
| Norma emisji spalin | Euro 5 |
| Spalanie przy 90 km/h | 5,4 l/100 km |
| Spalanie przy 140 km/h | 9,3 l/100 km |
| Prędkość maksymalna | 193 km/h |
| Przyspieszenie (od 0 do 100 km/h) | 9,9 s |
| Przyspieszenie (od 0 do 100 km/h) | 10,7 s |
| Średnie spalanie (cykl mieszany) | 5,9 l/100 km |
| Spalanie na trasie (na autostradzie) | 5,1 l/100 km |
| Spalanie w mieście | 7,6 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 54 l |
| Zasięg (cykl mieszany) | 915 km |
| Zasięg (autostrada) | 1059 km |
| Zasięg (miasto) | 711 km |
| Prędkość maksymalna | 196 km/h |
|---|---|
| Przyspieszenie (od 0 do 100 km/h) | 9,9 s |
| Przyspieszenie (od 0 do 100 km/h) | 10,7 s |
| Średnie spalanie (cykl mieszany) | 6,3 l/100 km |
| Spalanie na trasie (na autostradzie) | 5,4 l/100 km |
| Spalanie w mieście | 7,9 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 54 l |
| Zasięg (cykl mieszany) | 857 km |
| Zasięg (autostrada) | 1000 km |
| Zasięg (miasto) | 684 km |
| Emisja CO₂ | 145 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
| Spalanie przy 90 km/h | 5,4 l/100 km |
| Spalanie przy 140 km/h | 9,3 l/100 km |
Czytaj też: Opel Mokka-e - z prądem w dobrym stylu. TestSilnik
| Produkowany | od 2012 do 2017 roku |
|---|---|
| Pojemność skokowa | 1364 cm³ |
| Typ silnika | benzynowy |
| Moc silnika | |
| 140 KM (103 kW) przy 6000 obr/min | |
| Maksymalny moment obrotowy | 200 Nm przy 1850–4900 obr/min |
| Montaż silnika | z przodu, poprzecznie |
| Doładowanie | turbosprężarkowe |
| Umiejscowienie wałka rozrządu | DOHC |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Układ cylindrów | rzędowy |
| Liczba zaworów | 16 |
| Stopień sprężania | 10,0:1 |
| Średnica cylindra × skok tłoka | 72,5 × 82,6 mm |
| Typ wtrysku | wielopunktowy (MPI) |
Skrzynia biegów i napęd
| Rodzaj skrzyni | automatyczna |
|---|---|
| Liczba biegów | 6 |
| Rodzaj napędu | na przednią oś |
| Rodzaj skrzyni | automatyczna |
|---|---|
| Liczba biegów | 6 |
| Rodzaj napędu | na przednią oś |
| Rodzaj skrzyni | manualna |
|---|---|
| Liczba biegów | 6 |
| Rodzaj napędu | 4x4 |
| Rodzaj skrzyni | manualna |
|---|---|
| Liczba biegów | 6 |
| Rodzaj napędu | 4x4 |
| Rodzaj skrzyni | manualna |
|---|---|
| Liczba biegów | 6 |
| Rodzaj napędu | na przednią oś |
| Rodzaj skrzyni | manualna |
|---|---|
| Liczba biegów | 6 |
| Rodzaj napędu | na przednią oś |
Podwozie, koła i hamulce
| Rodzaj układu kierowniczego | |
|---|---|
| przekładnia zębatkowa ze wspomaganiem elektrycznym | |
| Opony podstawowe | 215/55 R18 |
| Opony opcjonalne | |
| 205/70 R16; 215/60 R17; 215/65 R16 | |
| Rozstaw śrub | 5x105 |
| Rodzaj hamulców (przód) | tarczowe wentylowane |
| Rodzaj hamulców (tył) | tarczowe |
| Średnica tarcz hamulcowych (przód) | 300 mm |
| Średnica tarcz hamulcowych (tył) | 268 mm |
| Rodzaj zawieszenia (przód) | kolumny MacPhersona |
| Rodzaj zawieszenia (tył) | belka skrętna |
Wymiary i bagażnik
| Długość | 4278 mm |
|---|---|
| Szerokość | 1777 mm |
| Szerokość z lusterkami bocznymi | 2038 mm |
| Wysokość | 1658 mm |
| Rozstaw osi | 2555 mm |
| Rozstaw kół - przód | 1540 mm |
| Rozstaw kół - tył | 1540 mm |
| Zwis przedni | 943 mm |
| Zwis tylny | 780 mm |
| Prześwit | 180 mm |
| Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone) | 785 l |
| Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) | 356 l |
| Szerokość pomiędzy nadkolami | 915 mm |
| Długość do oparcia tylnej kanapy | 730 mm |
| Długość ze złożoną tylną kanapą | 1530 mm |
| Wysokość progu załadowczego | 723 mm |
Czytaj też: Opel Mokka GS Line - styl i turbo do miasta. TestPozostałe dane
| Na postoju | 42,9 dB |
|---|---|
| Przyspieszanie od 0 do 90 km/h | 73,9 dB |
| Przy prędkości 130 km/h | 70,2 dB |
| Minimalna masa własna pojazdu (bez obciążenia) | 1490 kg |
|---|---|
| Maksymalna masa całkowita pojazdu (w pełni obciążonego) | 1959 kg |
| System start&stop | Start/Stop |
| Minimalna masa własna pojazdu (bez obciążenia) | 1490 kg |
|---|---|
| Maksymalna masa całkowita pojazdu (w pełni obciążonego) | 1959 kg |
| System start&stop | Start/Stop |
| Minimalna masa własna pojazdu (bez obciążenia) | 1350 kg |
|---|---|
| Maksymalna masa całkowita pojazdu (w pełni obciążonego) | 1854 kg |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcami | 1200 kg |
| Maksymalna masa przyczepy bez hamulców | 500 kg |
| System start&stop | Start/Stop |
| Minimalna masa własna pojazdu (bez obciążenia) | 1490 kg |
|---|---|
| Maksymalna masa całkowita pojazdu (w pełni obciążonego) | 1959 kg |
| System start&stop | Start/Stop |
| Minimalna masa własna pojazdu (bez obciążenia) | 1490 kg |
|---|---|
| Maksymalna masa całkowita pojazdu (w pełni obciążonego) | 1959 kg |
| System start&stop | Start/Stop |
| Minimalna masa własna pojazdu (bez obciążenia) | 1490 kg |
|---|---|
| Maksymalna masa całkowita pojazdu (w pełni obciążonego) | 1959 kg |
| System start&stop | Start/Stop |
Wersje silnikowe – Opel Mokka I SUV
O modelu Opel Mokka
Samochód osobowy typu crossover klasy miejskiej produkowany pod niemiecką marką Opel od 2012 roku. Dotychczas zaprezentowano dwie edycje tego modelu. Pierwsza generacja przeszła gruntowny face lifting w 2016 roku. Wtedy też zdecydowano się wzbogacić nazwę o człon "X". Modele Opla i Vauxhalla z takim zakończeniem stworzyły nową rodzinę crossoverów.
Opel Mokka – wyposażenie
Klientom zaoferowano 3 wersje wyposażeniowe: Essentia, Enjoy i Elite.
Pierwsza to standardowe wyposażenie typu ABS, ESP, układ ruszania pod górę HSA, 6 poduszek powietrznych, klimatyzacja manualna i wiele innych. Druga wersja zawiera dodatkowo m.in. elektrycznie regulowane szyby tylne, reflektory przeciwmgielne, 17-calowe aluminiowe felgi oraz kierownicę obszytą skórą. Usportowiona wersja Elite oferuje ponadto automatyczną klimatyzację dwustrefową, system multimedialny z 7-calowym ekranem dotykowym, czujniki parkowania przednie i tylne, elektrycznie składane lusterka, automatyczne światła, 18-calowe aluminiowe felgi, czujnik deszczu oraz przyciemniane szyby.
Opel Mokka – bezpieczeństwo
Pierwsza edycja Mokki przeszła testy Euro NCAP z łączną notą pięciu gwiazdek. Samochód uzyskał 96% w kategorii "bezpieczeństwo dorosłych" oraz 90% w obszarach bezpieczeństwa dzieci i systemów podnoszących bezpieczeństwo.
Druga generacja pomimo wielu systemów zwiększających bezpieczeństwo podróżowania uzyskała ocenę 4 gwiazdek. Powodem tego były braki w postaci centralnej poduszki powietrznej, funkcji autonomicznego hamowania przed przeszkodą z wykryciem pieszego i rowerzysty podczas cofania.
Opel Mokka – dane techniczne
Najnowsza wersja tego auta z segmentu B oferowana jest jako klasyczny 5-drzwiowy crossover. Do dyspozycji kierowców oddano dwie przekładnie: 6-biegową manualną i 8-biegową skrzynię automatyczną. Przekazują one napęd na przednie koła. Wymiary: długość 4151 mm, szerokość 1791 mm, wysokość 1531-1532 mm. Rozstaw osi wynosi 2557 mm.
Opel Mokka – silniki
Pierwsza generacja to aż 10 jednostek, z czego zasilanych benzyną jest 5. Są to: 1.6 Ecotec (115 KM), 1.4 Turbo (140 KM) + identyczna wersja Start/Stop i 4 × 4 oraz 1.4 Turbo o mocy 152 KM. Do tego LPG/benzynowa jednostka 1.4 Turbo generująca 140 KM. Wśród silników wysokoprężnych mamy jednostki 1.6 CDTI o mocy 110 i 136 KM. Ta ostania wersja dostępna jest w trzech wariantach: podstawowym, Start/Stop oraz 4 × 4.
Druga generacja oferuje mniejszy wybór wersji silnikowych.
- Benzynowe: 1.2 Turbo M6 o mocy 100 i 130 KM oraz 1.2 Turbo A8 o mocy 130 KM;
- Diesel 1.5 M6 wytwarzający 110 KM mocy;
- Elektryczny e136 KM 50 kWh.
Źródło: Wikipedia
Podobne artykuły
Pierwszy test. Opel Mokka-e. SUV klasy B na prąd.Jeździliśmy już nowym Oplem Mokką w wersji elektrycznej!
Opel gra w zielone. Nowa Mokka odmłodzi markęOpel Mokka fot. materiały prasowe Opel pokazał nowy samochód – Mokkę. Crossover w wersji produkcyjnej wygląda…
Najlepsze SUV-y do 40 tys. 2026. Który warto kupićRanking najlepszych SUV-ów do 40 tys. zł w 2026 roku. Które używane modele są warte uwagi, a których lepiej u…
Najlepsze używane SUV-y do LPGJakie SUV-y do LPG? Zasadniczo o współpracy decyduje przede wszystkim konkretna jednostka pod maską, ale wybr…
Top 20 najlepiej oceniane auta używane do 50000 złJakie używane do 50 000 zł są warte waszego zainteresowania? W tej cenie na rynku wtórnym można przebierać. M…
BAIC - kolejna chińska marka w Polsce. Jakich aut możemy się spodziewać? TanichBAIC to kolejny chiński koncern motoryzacyjny, który chce zawojować Europę, a także Polskę. Trzeba przyznać, …